+86-21-55090806

Email: lingw@neweyes.com.cn

Novinky
Domů > Novinky > Obsah
O 400-fold posledních deset let vzrostla, jakou šanci nové oči chytil?
Šanghaj nové oči Medical Inc | Updated: Aug 05, 2016V roce 2015, příjmy 164 milionů juanů, čistý zisk více než 40 milionů juanů, jako nový OTC trhu společnost, nové oči obchodní výkon není horší než některé firmy A-share. A před deseti lety, kdy společnost byla založena v Tongji univerzita národní University Science Park, jeho roční příjem byl pouze 37 milionů.

Začal z digitálních řešení oční zařízení, řada oční zařízení jsou v predváděcím sále nové oči. Zakladatel a předseda pan Tang Delin řekl výzkumná skupina, že začal společnost s digitální fundus kamerou.

Více než před deseti lety, když digitální kamery byly dopad tradiční film marketing, bylo obtížné pro oční nemocnice poskytovat filmy pro pacienty. Svědkem toto, jako equipmentmaintenanceworker v oftalmologické nemocnici, myšlenka přišel pan Tang: vytvoření digitální řešení tradiční filmové fundus kamery. Úspěšná transformace fundus kamery od nondigital signálu na digitální signál, nejen udělal drahé zařízení pokračovat v práci, ale také přinesl příjmy 20000 RMB Mr.Tang. S vhled obchodní příležitost Mr.Tang rezignoval a začal podnikat.Pan Tang: "tyto zařízení se chystali vyňat z nemocnic, kteří by strávil 500 tisíc na digitálních strojích. Ale ony potřebujeme 80 tisíc aby stroje digitální. Tímto způsobem bude uloženo velké množství nákladů a můžeme lze udržet v provozu prací stroje. A to také ušetří mnoho času pro lékaře, protože nepotřebuje žádný další film pro tisk."2015 fundus kamery v nemocnicích jsou typ filmu, 1200 jednotek v Číně a 10000 jednotek po celém světě. No tak na trh digitální fundus kamery zcela vyvinuta.

V současné době nové oči čelí nový problém: co dál? Pan Tang se zaměřuje na další oční stroj – – štěrbinovou lampu. Štěrbinovou lampu je potřebné vybavení pro oční vyšetření. Předtím, než uděláme digitální, existují 12000 kusů v Číně a 50000 jednotky na celém světě. Pokud jsou pro každou jednotku digitální transformace náklady na 30 tisíc juanů, velikost trhu je 1,5 miliardy juanů.


Co se stane poté, co byly transformovány všechny staré oční stroje? Video nahrávání systém pro operační mikroskop, zaznamenává celá operace, která představuje dokonalé řešení pro lékařské konflikty. Spolupráce s Zeiss, jakmile Zeiss prodává operační mikroskop, systém nahrávání videa nové oči budou zakoupeny společně. Systém nahrávání videa lze použít nejen v oftalmologii, ale také v ortopedii, neurochirurgii a jiných oddělení. To má velký trh a mnohem konkurenceschopnější cenu, než systémy zámoří.


Šanghaj nové oči Medical Inc