+86-21-55090806

Email: lingw@neweyes.com.cn

Výstava
Domů > Výstava > Obsah

Vývoj trhu chirurgického mikroskopu

Šanghaj nové oči Medical Inc | Updated: Jan 06, 2018

Na základě použití je odvětví zařazeno do operací neuro a páteře, oftalmologie, plastické a rekonstrukční chirurgie, onkologie, gynekologie a urologie, ORL a stomatologie. Onkologie je nejrychleji rostoucí aplikace s přibližně 20% podílem kvůli rostoucímu výskytu rakoviny po celém světě. Na základě koncových uživatelů je trh s operačním mikroskopem zařazen do ordinace lékařů / zubních lékařů a nemocnic. Nemocnice jsou největšími koncovými uživateli.

Rostoucí počet operací a finanční podpora ze strany vlády, vyšší počet pacientů a operací a větší finanční možnosti pacientů jsou hlavními faktory pro tento segment. Nezávislé klinické pracoviště rostou ve sledovaném období výrazně o 10%. Dostupnost menších operačních mikroskopů a rostoucího stomatologického průmyslu odhaduje, že poptávka po tomto sektoru vyvolává.

Průmysl je roztříděn do stolu, na kolečkách, stropních a nástěnných zařízeních. Během předpovědního období se v roce 2015 podařilo významný podíl mikroskopů na kolečkách a očekává se, že budou růst v lukrativní míře. Kompaktnost a lepší údržba těchto zařízení jsou klíčovými rysy pohánějícího růst.

V roce 2015 dominoval trh s chirurgickými mikroskopy v Severní Americe s celosvětovou tvorbou příjmů, přičemž přes 30% podíl v důsledku rozsáhlých technických aplikací a zlepšených zdravotnických zařízení v regionu. Očekává se, že Asie a Tichomoří vykazují vysoký růst v důsledku přítomnosti obrovského potenciálu spojeného se službami zdravotní péče v regionu. Indie a Čína by měly být nejrychleji rostoucími zeměmi v regionu kvůli obrovské populační základně a rostoucím vládním iniciativám směřujícím ke zlepšení zdravotní péče.


Společnost Shanghai New Eyes Medical Inc. je komplexní korporace zahrnující více odvětví jako Lékařské investice, Management, Digitální vývoj oční techniky, Výroba a Generální agent v Číně amerických TTI Digital High Definition produktů. Schopnosti Neweyes se vyvinuly, Fundus Camera ; Optometrická zařízení ; Oftalmický mikroskop ; Slit Lamp , vyhrál autorské právo lidové republiky Číny.

Více informací o chirurgickém mikroskopu : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/
Šanghaj nové oči Medical Inc